Tarjoilija [Finland]

MEILLÄ ON PAIKKA SINULLE

Tarjoilija, joka haluat luoda positiivisia asiakaskokemuksia!

Haemme tiimiimme tarjoilijaa 90h/3vko sopimuksella. Tehtävät painottuvat iltavuoroihin Il Centro-ravintolassamme. Aikaisempi kokemus ravintolatyöstä ei ole tarpeen, koulutamme työhön. Työt alkavat heti sopivan tekijän löydyttyä ja sopimus on toistaiseksi voimassa oleva.

Tarjoamme sinulle:

Saat kattavat henkilökuntaedut käyttöösi jo kuukauden työsuhteen jälkeen mm. ravintoloiden ruoka- ja juoma-alennukset, hotellien majoitusedut, ePassi, työterveyshuolto ja useiden yhteistyökumppaniemme tarjoamat alennukset ja edut.

Sinun työtehtäväsi tarjoilijana:

  • Positiivisten asiakaskokemusten luominen
  • Ruokien ja juomien suosittelu ja tarjoilu
  • Scandicin standardien ja konseptin noudattamisesta huolehtiminen
  • Kassatoimintojen hallinta

Mitä odotamme sinulta?

  • Aiempaa kokemusta palveluammatissa
  • Erinomaisia tiimityötaitoja
  • Englannin ja jonkin skandinaavisen kielen taitoa

Lisätietoja paikasta antaa F&B Manager Tiina Seppälä tiina.seppala@scandichotels.com

WE HAVE A PLACE FOR YOU

Waiter/Waitress, who wants to create positive customer experiences!

We are looking for a waiter/waitress to join our team on a 90-hour/3-week contract. Previous experience in the restaurant industry is not necessary as we provide training. The work will start immediately once a suitable candidate is found

We offer you:

Comprehensive staff benefits available to you after one month of employment, including discounts on food and beverages at restaurants, accommodation benefits at hotels, ePassi, occupational healthcare, and discounts and benefits provided by several of our partners.

Your responsibilities as a waiter/waitress:

Creating positive customer experiences
Recommendation and service of food and beverages
Ensuring compliance with Scandic's standards and concept
Handling cash register operations

What we expect from you:

Previous experience in a service-related profession
Excellent teamwork skills
Proficiency in English and some knowledge of a Scandinavian language

For more information about the position, please contact:

F&B Manager Tiina Seppälä tiina.seppala@scandichotels.com

Meillä on loistavat edut

    Mahtavia urapolkumahdollisuuksia

    Kattava työterveyshuolto

    Työntekijöitä arvostava johtajuus

    Kestävään kehitykseen keskittyminen

    Majoitus- ja ravintola-alennuksia hotelleissamme

    Hyvät majoitusalennukset myös ystävillesi

    Liikunta- ja kulttuurietuja

    Vapaa-ajan tapaturmavakuutus

    Lukuisia muita etuja ja alennuksia kumppaneiltamme

Scandic on Pohjoismaiden suurin hotelliketju. Suomessa hotellivalikoimaan kuuluvat Scandic –hotellien lisäksi kansainväliset Hilton–hotellit, Holiday Inn-hotellit, Crowne Plaza Helsinki-Hesperia ja Hotel Indigo Helsinki–Boulevard.

Me elämme ja palvelemme vieraitamme aina arvojemme mukaisesti. Oletko sinä samaa mieltä arvojemme kanssa?

BE A PRO , BE YOU, BE CARING, BE BOLD

... uskoo arvojen mukaiseen toimintaan? Tutustu neljään arvoomme alla.
BE CARING Olemme ystävällisiä ja toivotamme jokaisen lämpimästi tervetulleeksi. Välitämme tiimiläisistämme, vieraistamme, ympäristöstä ja ympäröivästä yhteiskunnasta.
BE YOU Meillä arvostetaan jokaisen ainutlaatuisuutta ja monimuotoisuutta – ja siksi otamme myös jokaisen vieraamme vastaan henkilökohtaisesti.
BE A PRO Palveluidemme korkeaan ja yhtenäiseen laatuun voi aina luottaa. Emme kuitenkaan pitäydy siinä, vaan ylitämme odotukset. Tiedämme, että avain menestykseen on pienissä yksityiskohdissa ja tahdossamme tehdä hyvän sijaan parasta.
BE BOLD Uskallamme tehdä asioita eri tavalla, astua mukavuusalueidemme ulkopuolelle ja keskittyä enemmän tulevaan kuin menneeseen. Haluamme inspiroida vieraitamme, toisiamme, omistajiamme sekä ympäröivää yhteiskuntaamme.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال